Karton Çanta "kalitenin" göstergesi ve daha fazlası...

Lüks ve pırıltılı efektler kullanılarak hazırlanan karton çanta çeşitleri muhtelif karton, parlak baskılar, lak uygulamaları, ve varak yaldız, emboss seçeneklerini kullanarak markanıza zerafet katıyor. El yapımı olması ve tasarımların farklılaştırılması markanıza kalite katıyor.

Gelişen teknolojiyi yakından takip eden Atasoy Matbaa, teknolojinin ancak yaratıcı düşünceyle markanıza değer kattığının bilincinde.

Kağıt ya da karton çanta çeşitlerinin avantajı, tamamen ürününüz ve ihtiyacınız ile uyum içerisinde bir görünümü kolaylıkla elde edebiliyor olmanızdır. Logo, tasarım, kampanya ya da sloganlarla donatabileceğiniz karton poşet ürünlerini, dilediğiniz gibi kişiselleştirebilir, marka diliniz ile uyumlu hale getirebilirsiniz.

Markanızın düzenlediği fuarlarda, tanıtım günlerinde, kampanya günlerinde kullanılacak olan özel tasarlanmış karton çanta modelini, kendiniz belirleyebilirsiniz. Onlarca renk seçeneği olan, çeşit çeşit form ve kaliteye sahip karton çanta, üzerine kendi istediğiniz motto veya desenleri bastırabileceğiniz orijinal karton çantalar yaratabilirsiniz. Bir konsept oluşturup ürünlerinizin farklı boyları ve ağırlıklarına göre farklı karton çantalar tercih edebilirsiniz.

Karton çantalarınızı çeşitli kağıt koleksiyonu içinden seçebilir, seçkin kağıtlar sayesinde markaları hafızalara kazıyabilirsiniz. Karton çanta lüks gösterişli ve bol alternatifli sap seçenekleriyle deriden kumaşa kadar bir çok alternatifi bir arada barındırıyor.

Prestijli Olmak Sizin Elinizde...


Özgün üretim yapan tüm markaların tercihi lüks ve zarif karton çantalar oluyor. Karton çanta seçkin kağıt koleksiyonu içinden seçilen kağıtlar sayesinde markalarınıza değer katıyor. Karton çanta lüks gösterişli ve bol alternatifli sap seçenekleriyle deriden kumaşa kadar bir çok alternatifi bir arada barındırıyor. Varak yaldızın özgün kullanımıyla mücevher gibi elden ele gezerken marka imajına sonsuz katkı sağlıyor. Karton çanta az adetli ve farklı efektler kullanılması parlak baskılarla istenilen mesajı en kısa yoldan ilgili mecralara veren gönüllü bir reklam elçisi oluyor. Atasoy Matbaa, karton çantalarda alternatifli tasarımları ve üretim tecrübesiyle istenilen adetlerde ürünleri üretip müşterilerinin hizmetine sunuyor.

Lüks karton çantada hangi sap tipleri kullanılır?

Klasik olarak karton çanta için kullanılan sap çeşitleri; Saten kurdele, Pamuklu iplik, PP iplik sap, Jüt iplik, Keten iplik ve Deri sap olarak sıralanıyor.. Tüm bu sap çeşitlerine ilave karton çanta saplarında çok farklı malzemeler de kullanabiliriz.

Karton çanta baskı sistemi nedir?

Karton çanta basımında ofset, serigrafi, letter press gibi bir çok farklı proses kullanırız. Karton çanta tasarımcının istediği biçimlerde basılıp üretilebilmesi için gereken ve bilinen her baskı ve efekt biçimini uygulayabiliriz. Karton çanta ayrıca selofan kullanılarak dış etkenlere karşı daha dirençli ve göz alıcı ışıltılı veya avant garde olarak tasarlanabilir. Karton çanta ayrıca tamamen dönüştürülmüş veya dönüşümlü kağıtlar kullanılarak dokunuşu harika bir materyale dönüşebilir.

Avrupa bölgesi için üretilecek kağıt çantalar için FSC sertifikası var mı?

Karton çanta üretimlerinde FSC sertifikalı kağıtlar kullanıyoruz.

Karton Çanta üretim ve teslim süresi nedir?

Karton çanta bizim uzmanlık alanımızdır ve kaliteden ödün vermeden tasarım tipine göre 3 - 4 gün aralığında bile teslimatlar yapabiliriz. Karton çanta üretim süresinde en sağlıklısı karton çanta tasarımınızı bize yönlendirip optimum süreyi öğrenmenizdir.

Klişe ücreti var mı?

Karton çanta bir klişe kullanmamız durumunda klişe bedeli tahsil edilir, bu karton çanta tasarımını yapan tasarımcının seçtiği yönteme göre değişkenlik gösterir.

Karton çantalarda kağıtların dönüşüm oranı nedir?

Karton çantada eğer laminasyon kullanılmışsa %90'ı dönüşebilir. Karton çantada kullandığımız kağıtlarımızın tamamı laminasyon kullanılmadıysa 100% oranında dönüştürülebilir kağıtlardır. Karton çanta üretiminde dönüştürülmüş ve dönüşebilen kağıtlar kullanıyoruz.

Karton çanta modelleri ve daha fazlası...

Screen Shot 2021-07-08 at 04.09.07
Screen Shot 2021-07-08 at 04.08.11
Screen Shot 2021-07-08 at 04.08.53

Fikir ve üretimin birleştiği nokta...

Screen Shot 2021-07-08 at 04.08.40
Screen Shot 2021-07-08 at 04.08.02
Screen Shot 2021-07-08 at 04.07.16

KAR
TON

ÇAN
TA

Screen Shot 2021-07-08 at 04.08.22
Screen Shot 2021-07-08 at 04.06.05