Karton Çanta "kalitenin" göstergesi imaj uzmanı ve daha fazlası...

Lüks ve pırıltılı efektler kullanılarak hazırlanan karton çanta çeşitleri muhtelif karton, parlak baskılar, lak uygulamaları, ve varak yaldız, emboss, deboss seçeneklerini kullanmanızı kolaylaştırıyor. El yapımı olması ve tasarımların farklılaştırılması markanızın imajını uçuruyor.

Gelişen teknolojiyi yakından takip eden Atasoy Matbaa, teknolojinin ancak yaratıcı düşünceye hizmet ettiği ölçüde verimli olabileceğini biliyor.

Bu tarz işlerde bizden bilgi almayı unutmayın!

Kağıt ya da karton çanta çeşitlerinin avantajı, tamamen ürününüz ve ihtiyacınız ile uyum içerisinde bir görünümü kolaylıkla elde edebiliyor olmanızdır. Logo, tasarım, kampanya ya da slogan materyalleri ile donatabileceğiniz karton poşet ürünlerini, dilediğiniz gibi kişiselleştirebilir, marka diliniz ile uyumlu hale getirebilirsiniz.

Mağazanızın düzenlediği anneler günü, sevgililer günü, babalar günü gibi kampanyalarda kullanılacak olan özel tasarlanmış karton poşet modelini, kendiniz belirleyebilirsiniz. Onlarca renk seçeneği olan, çeşit çeşit form ve kaliteye sahip karton çanta, üzerine kendi istediğiniz motto veya desenleri bastırabileceğiniz orijinal karton çantalar yaratabilirsiniz. Bir konsept oluşturup ürünlerinizin farklı boyları ve ağırlıklarına göre farklı karton çantalar talep edebilirsiniz.

Karton çanta seçkin kağıt koleksiyonu içinden seçilen kağıtlar sayesinde markaları hafızalara kazıyor. Karton çanta lüks gösterişli ve bol alternatifli sap seçenekleriyle deriden kumaşa kadar bir çok alternatifi bir arada barındırıyor.

Prestij Sizin Elinizde...


Özgün üretim yapan tüm markaların tek tercihi lüks ve zarif karton çanta oluyor. Karton çanta seçkin kağıt koleksiyonu içinden seçilen kağıtlar sayesinde markaları hafızalara kazıyor. Karton çanta lüks gösterişli ve bol alternatifli sap seçenekleriyle deriden kumaşa kadar bir çok alternatifi bir arada barındırıyor. Varak yaldızın özgün kullanımıyla mücevher gibi elden ele gezerken marka imajına sonsuz katkı yapıyor. Karton çanta az adetli ve farklı efektler kullanılması parlak baskılarla istenilen mesajı en kısa yoldan ilgili mecralara veren gönüllü bir reklam elçisi oluyor. Atasoy Matbaa, karton çantalarda alternatifli tasarımları ve üretim tecrübesiyle istenilen adetlerde ürünleri Dünya'nın her bölgesine ihraç ettiği gibi yerli piyasaya da hizmet vermektedir.

Lüks karton çantada hangi sap tipleri kullanılır?

Klasik olarak karton çanta için kullanılan sap çeşitleri; Saten kurdele, Pamuklu iplik, PP iplik sap, Jüt iplik, Keten iplik ve Deri sap olarak sıralanabilir. Tüm bu sap çeşitlerine ilave karton çanta saplarında çok farklı materyalleri de kullanabiliriz ve bu malzemeler marka baskısı uygulanabilir. Örneğin baskılı saten kurdele gibi...

Karton çanta baskı sistemi nedir?

Karton çanta basımında ofset, serigrafi, letter press gibi bir çok farklı proses kullanırız. Karton çanta tasarımcının istediği biçimlerde basılıp üretilebilmesi için gereken ve bilinen her baskı ve efekt biçimini uygulayabiliriz. Karton çanta ayrıca selofan kullanılarak dış etkenlere karşı daha dirençli ve göz alıcı ışıltılı veya avant garde olarak tasarlanabilir. Karton çanta ayrıca tamamen dönüştürülmüş veya dönüşümlü kağıtlar kullanılarak dokunuşu harika bir materyale dönüşebilir.

Avrupa bölgesi için üretilecek kağıt çantalar için FSC sertifikası var mı?

Karton çanta üretimlerinde FSC sertifikalı kağıtlar kullanıyoruz.

Karton Çanta üretim ve teslim süresi nedir?

Karton çanta bizim uzmanlık alanımızdır ve kaliteden ödün vermeden tasarım tipine göre 3 - 4 gün aralığında bile teslimatlar yapabiliriz. Karton çanta üretim süresinde en sağlıklısı karton çanta tasarımınızı bize yönlendirip optimum süreyi öğrenmenizdir.

Klişe ücreti var mı?

Karton çanta bir klişe kullanmamız durumunda klişe bedeli tahsil edilir, bu karton çanta tasarımını yapan tasarımcının seçtiği yönteme göre değişkenlik gösterir.

Karton çantalarda kağıtların dönüşüm oranı nedir?

Karton çantada eğer laminasyon kullanılmışsa %90'ı dönüşebilir. Karton çantada kullandığımız kağıtlarımızın tamamı laminasyon kullanılmadıysa 100% oranında dönüştürülebilir kağıtlardır. Karton çanta üretiminde dönüştürülmüş ve dönüşebilen kağıtlar kullanıyoruz.

Karton çanta modelleri ve daha fazlası...

Screen Shot 2021-07-08 at 04.09.07
Screen Shot 2021-07-08 at 04.08.11
Screen Shot 2021-07-08 at 04.08.53

Fikir ve üretimin birleştiği nokta...

Screen Shot 2021-07-08 at 04.08.40
Screen Shot 2021-07-08 at 04.08.02
Screen Shot 2021-07-08 at 04.07.16

KAR
TON

ÇAN
TA

Screen Shot 2021-07-08 at 04.08.22
Screen Shot 2021-07-08 at 04.06.05