30 yılı aşan başarı hikayesi...


İletişim uygulamaları sektörüne, bundan 30 yıl önce matbaacılıkla adım atan Atasoy Matbaa; bugünün teknolojinin gelişmesiyle birlikte, firmaların değişen ihtiyaçlarına yanıt verebilmek amacıyla gelişiyor, yenileniyor. Bu yenilenme sürecinde, matbaacılık hizmetlerinin yanına, karton ambalaj üretimini ve reklam üretimiyle kendisine geniş bir hareket alanı yaratıyor. İstenilen tasarımları, müşterilerinin ihtiyaçlarına uygun iletişim ortamlarında gerçeğe dönüştürürken, en kapsamlı ve en yaratıcı hizmeti vermenin gururunu yaşıyor.

Atasoy Matbaa her üretim her tedarik yılların verdiği kalite anlayışıyla dizayn edilir fiyatlandırılır, üretilir veya tedarik edilir. Üretim ve tedarik süreçleri çok açıktır. Müşterinin onayı olmadan hiç bir ürün üretilmez veya tedarik edilemez. İkinci sınıf malzemeler ve üreticilerle çalışılmaz ve tüm fiyatlamalar ve süreçler bu yönteme göre yapılır.

Önceliğimiz
kalite!

Atasoy Matbaa, tabaka ofset baskının, karton ambalaj üretiminin, yayıncılığın, dijital baskı ve reklam deneyim tasarımının, özetle iletişim uygulamalarının geldiği son noktada etkin olabilmenin, en avantajlı adresidir.

Atasoy Matbaa özellikle karton kutu ve karton çanta üretiminde uzmandır, kağıt çanta üretimi ve tedariği konusunda ülkenin en önemli firmalarından biridir. Bize üretim yapan firmalar veya kendi üretim potansiyelimizle kurumların karton çanta kağıt çanta oluklu kutu, karton kutu, kargo kutuları gibi her anlamdaki ürünlerinin tedariğini yapar veya üretiriz.

Tecrübemiz
bize hız sağlar!

İhtiyaçları tam olarak belirliyor, kalite, fiyat ve temin sürelerine uygun şekilde çalışarak müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarıyoruz.

İnsana, çevreye ve yasalara saygılı olmak, sosyal, politik ve kültürel değerlere saygı göstermek, ürün ve hizmetlerimizi müşteri beklentileri doğrultusunda hızla hayata geçirmek ve iş sürekliliğini sağlamayı kendine ilke edinmiştir.

Globalleşmeyi hayatta kalabilmenin tek yolu olarak gören firmamız kendi know-how’ını en iyi şekilde kullanarak, sürekli iyileştirme çalışmalarına ağırlık vermektedir.