Karton kutu - Mukavva kutu - Oluklu kutu - E Ticaret kutusu - Gıda kutuları ve daha fazlası...

Ambalaj sektöründe sıkça kullanılan katlanır kutular, ürün cinsi ve müşteri tercihlerine göre değişik birçok biçimde üretilebilir. Farklı üst ve alt kapak seçeneklerinden, değişik pencere türlerine birçok alternatif vardır. Genelde tek tarafına yapıştırma uygulaması yapılır ve müşteriye düz şekilde sevk edilir.

Gelişen teknolojiyi yakından takip eden Atasoy Matbaa, teknolojinin ancak yaratıcı düşünceye hizmet ettiği ölçüde verimli olabileceğini biliyor.

Bu tarz işlerde bizden bilgi almayı unutmayın!

Karton ve mukavva kutu ihtiyaçlarınızda materyal seçim basım ve süsleme özellikleri ve bütçenize uygun çalışmalar gerçekleştiriyoruz. Kurumsal firmalarla ihtiyaçları doğrultusunda her ürünü sizlere özel üretiyoruz.

Ürün paketlemede ihtiyaç tüm kutu grupları karton - oluklu ve koli olmak üzere gerek setleme gerek tekil ebatlara göre tasarlanır. gıda kutuları elde değmeden paketlenip kapınıza kadar gelen süreçlerin tamamıyla ilgileniriz.

Giyim kutuları - Gıda kutuları - Paketleme kolileri - Ürün kutuları - Mukavva kutular - Kozmetik kutuları - Hediye kutuları - Çikolata kutuları - Pasta ve kek kutuları - Şarap kutuları - Mücevher ve takı kutuları - Saç ürünleri kutuları - Karton kutular - Karton Standlar - Pelur- Sarmar kağıtları gibi paketleme ürünlerinin tamamının ürün ve tedariğini gerçekleştiriyoruz.

İlaç Kutuları


Kutu üretiminde, kullanılan kağıt cinsi ve gramajı içine konulan ürünün özelliklerine göre değişkenlik göstermektedir. Ebat, renk sayısı, laminasyon şekli değişken olup müşteri taleplerine göre hazırlanmaktadır.

Amerikan bristol ve krome karton kağıttan genellikle üretilmektedir. 230gr - 370 gr kağıt gramajlarında genellikle üretilmektedir. Dispersiyon lak genellikle tercih edilmektedir. Kabartma lak gofre yapılabilmektedir. UV lak selefon yapılabilmektedir.

Amerikan Kilitli Kutular


Kilitli kutular alt kapak kısmında özel bir kilit sistemiyle zahmetsizce kapatılabilir özelliği ile bant kullanmadan içerisinde ürün konulabilen kutu çeşididir. Özel kesimli kutu çeşitlerinden olan " tabanı kilitli kutu " bant ve dikiş gerektirmeden müşterinin ambalajlama yapmasını sağlar. Alt ve üst kilitleri sırasıyla kapatılıp kutu haline getirilir. Genellikle her sektöre hitap etmekle birlikte başlıca parakende kutusu, posta kutusu, kargo kutusu, züccaciye kutusu, tabak kutusu, Tıbbi kutu, Parfüm kutusu, teknolojik ürün kutusu vs. olarak kullanılır.

Dip Kilitli Kutular


Dip kilitli kutular, otomatik katlama ve yapıştırma hattında yapıştırıldıktan sonra kullanıcıya yan kısmı yapıştırılmış olarak ulaştırılır. Dip kilitli kutular, ofset kutu veya flekso kutu baskı tipleri ile üretilebilir. Sıvamalı dip kilitli kutu fefco 0215 kodu ile bilinir.

Özel kesimli dip kilitli kutu modeli olarak üretilebilmektedir. Dip kilitli sıvamalı kutular taşıma kolaylığı açısından yan yüzeylerinde el tutma yerleri açılarak üretilebilmektedir.

Askılıklı Kutular


Diplomat zarflar da antetli kağıtlar gibi firmanın logosunu, kimliğini ve tasarımını taşıyan özel zarflardır. Firmayla özdeşleşen renk kullanımları ve standartlara hitap eden boyutları, kullanımlarını etkili hale getirmektedir. Firmaların kullandığı antetli kağıtlarla uyumlu olarak üretilirler. Yapıştırma seçeneklerinin bol ve pratik olmalarının yanı sıra özel tasarımlarıyla dikkat çekerek, etkili bir reklam yöntemi olarak kullanılırlar. Diplomat zarfları antetli kağıtlardan ayıran en temel özellik, kendilerine özel tasarımlarıdır.

İç Odacıklı Kutular


Kurumsal kimliğiniz, sektörünüz, unvanınız gibi detayları barındıran kartvizitler, ne kadar doğru seçilirse, getirecekleri olumlu etkiler de o kadar çok olur. Kartvizit modellerine karar verirken öncelikle sektör araştırması yapmanız faydanıza olacaktır. Eğer reklam, tasarım, mimarlıkla ilgili bir alanda hizmet veriyorsanız, kartvizitinizin ilk görüşte bunu belli etmesi gerekir. Özel kesim kartvizitler, şeffaf kartvizitler bu gibi sektörler için oldukça uygundur. Fark yaratan, sıra dışı ve akılda kalıcı etkiler bırakmak; tasarımla, yazarlıkla veya reklamcılıkla uğraşan insanların vereceği ilk izlenim olmalı. Bunu fark yaratan bir kartvizit modeli seçerek ortaya koyabilirsiniz.

Asetat Pencereli Kutular


Pencereli asetat kutular için farklı ölçü ve tasarım özelliğinde modeller için en kaliteli seçenekler sizinle buluşturuldu. Hazır ölçülü pencereli kutu modellerimizi her özel gününüzde kullanmak için uygun fiyatta sipariş verebilirsiniz. Pencereli kutu ambalaj çözümleri, ticari ihtiyaçlar için de şık çözümler sunar. İhtiyaçlarınız doğrultusunda dilerseniz bölmeli pencereli asetat kutu siparişleriniz için uygun modellerimizden yararlanabilirsiniz.

Sert Kapaklı Kutular


Sert mukavva kutular ortalama 1 mm ile 3 mm arasında tabaka mukavvaların istenilen ölçülerde kesilip, üzerlerine baskılı kuşe kağıt, kraft kağıt cilt bezi, kumaş gibi taslama enstrümanlarının giydirilmesiyle üretilir. Dilenirse kutu içinde kutu yerleşimi yapılarak duvurlu kilitli kutu modelleri yapılır. Özellikli ağır tekstil ürünleri, nevresim, seccade gibi veya lüks hediyelik eşya, gümüş vazo, seramik vazo, şamdan mumluk gibi yada son zamanlarda moda olan kutu içinde çiçek, kutuda güller gibi hediye çiçek gönderimlerde tercih edilir bir ambalaj ürünü olmuştur.

Stand Kutuları


Stand tip kutular isminden anlaşılabileceği gibi market ve satış noktalarında kesim yerlerinden kopartılarak ve katlanarak hazırlanan display kutulardır. Stand koliler, ürünü standart bir koli gibi satılacağı noktaya kadar taşır. Hazır hale getirildiğinde hem görsel olarak tanıtım yapar hem de satış noktası konumuna geçer.

Masaüstü karton stand marketlerde kasa yanı karton kutu olarak kullanılabilir. Ayrıca display karton kutular raf üstü kutu olarak market veya satış noktasında raflarda yerini alabilir. Masaüstü standlar, eczane, süpermarket, benzin istasyonu, kırtasiye gibi birçok satış noktasında kullanılabilir.

8710a71e31e977a738b8a11e22a8c90c
4d61bd7a525d858c68ff29c0272e1880
bc398be63801e94cf238dea38f261c56