Kartvizit, antetli kağıt, zarf, cepli dosya, bloknot, küp bloknot ve daha fazlası...

Kartvizit


Kurumsal kimliğiniz, sektörünüz, unvanınız gibi detayları barındıran kartvizitler, ne kadar doğru seçilirse, getirecekleri olumlu etkiler de o kadar çok olur. Kartvizit modellerine karar verirken öncelikle sektör araştırması yapmanız faydanıza olacaktır. Eğer reklam, tasarım, mimarlıkla ilgili bir alanda hizmet veriyorsanız, kartvizitinizin ilk görüşte bunu belli etmesi gerekir. Özel kesim kartvizitler, şeffaf kartvizitler bu gibi sektörler için oldukça uygundur. Fark yaratan, sıra dışı ve akılda kalıcı etkiler bırakmak; tasarımla, yazarlıkla veya reklamcılıkla uğraşan insanların vereceği ilk izlenim olmalı. Bunu fark yaratan bir kartvizit modeli seçerek ortaya koyabilirsiniz.

Diplomat Zarf


Diplomat zarflar da antetli kağıtlar gibi firmanın logosunu, kimliğini ve tasarımını öne çıkartan zarflardır. Firmayla özdeşleşen renk kullanımları ve standartlara hitap eden boyutları, kullanımlarını etkili hale getirmektedir. Firmaların kullandığı antetli kağıtlarla uyumlu olarak üretilir. Yapıştırma seçeneklerinin bol ve pratik olmalarının yanı sıra özel tasarımlarıyla dikkat çekerek, etkili bir reklam yöntemi olarak kullanılır. Diplomat zarfları antetli kağıtlardan ayıran en temel özellik, kendilerine özel tasarımlarıdır.

Firmanız için Tüm Kurumsallar...


İş dünyasında birçok firma aktif olarak rekabet içindedir. Her firma kendi iş alanlarının yanı sıra, iş aralıklarına bağlı diğer alanlarda da var olmak ve adından bahsettirmek ister. Böylece isimlerinin kalıcı olmasını ve kurumsal kimliklerinin güçlenmesini amaçlamaktadırlar. Sarf edilen bu çabanın bir neticesi olarak, özellikle dış yazışmalarda ve firma dışında kurulan ilişkilerde kullanacakları her türlü profesyonel malzemelerin kendilerini temsil etmesini gözetirler. Böylece bu malzemelerin, firmanın imzası niteliğine sahip olmaları için doğal ve profesyonel bir çaba gösterirler.

Screen Shot 2021-07-08 at 03.54.02

Fikir ve üretimin birleştiği nokta...

Screen Shot 2021-07-08 at 03.47.32

KU
RUM

SAL

Screen Shot 2021-07-08 at 03.46.27
Screen Shot 2021-07-08 at 03.56.50