Burgu ve Büküm saplı kraft kağıt çanta üretimi ve daha fazlası...

Kraft kağıt çanta natural kraft ve beyaz kraft olarak üretilir. Kağıt poşetler %100 çevreci ve ucuz olmasıyla bilinir. Kraft çanta Recycle ve Recycled kağıtlar kullanılarak üretilir ve serigrafi baskı tekniğiyle basılır.

Gelişen teknolojiyi yakından takip eden Atasoy Matbaa, teknolojinin ancak yaratıcı düşünceye hizmet ettiği ölçüde verimli olabileceğini biliyor.

Yüksek adetli yıllık tüketim yapan tüm firmalara kraft kağıt çantayı öneriyoruz. Kraft çanta plastik poşetin yerini hızla dolduruyor. Kağıt çantaların en büyük avantajı çevreci olması.

Kağıt poşet doğaya zarar vermeyen %100 dönüştürülebilen kağıttan imal edilir. Çevreye ve insan sağlığına zarar vermeyen tamamen doğal kağıt çanta, son derece sağlıklı bir üründür ve bu yüzden dünya devi tüm gıda firmaları tarafından da tercih edilir. Fiyat olarak yarattığı avantaj sayesinde kağıt çanta özellikle perakende sektöründe kullanılan yüksek adetli tüketimlerde %27’e varan tasarruflar sağlar. Kağıt çantalar oldukça dayanıklıdır kağıt çantanın ürün taşıma performansını görünce oldukça şaşıracaksınız. Doğru tasarımlar seçildiğinde kağıt çanta markanıza prestij kazandırır.

Reklam ve tanıtımın görsel ve işitsel unsurlardan ibaret olmakla kalmayıp promosyon yönüyle de öne çıktığı ürün ve hizmet pazarlaması sektörlerinde, kağıt poşet ve çantalar alternatif bir reklam aracı olarak görülüyor.

Kaliteli Ürünlere Kaliteli Kağıt Çanta


Mağazanızdan alışveriş yapan müşterilerinizin beklentisine karşılık veren, kaliteli, geri dönüşümlü ve şık kağıt poşet modelleri, markanızın tanıtımında da en önemli araç oluyor. Perakende sektöründe veya hizmet sektöründe, satış ve pazarlamanın önemi günümüzde giderek daha da öne çıkıyor. Müşterilere, tüketicilere sunulan ürünlerin kalitesinin yanı sıra ürettiklerinizi veya satışını yaptığınız mal ve hizmetleri hangi ambalajla sunduğunuz da bir o kadar önemli.Markanın niteliği ile ambalajın niteliği doğru orantılı olarak satışlara yansıyor.

Markalar Kağıt Çanta Ayrıcalığını Yaşıyor

Ürününüze ve markanıza olan talebi arttırmanın en önemli yollarının başında ürünün niteliği ve sonrasında da reklam ve tanıtım geliyor. Her farklı ürüne uygun şekilde dizayn edilen geri dönüşümlü kağıt çantalar, geniş ürün yelpazesiyle sizi ve sizden alışveriş yapan müşterlilerinizi mutlu ediyor. Sürdürülebilir üretim ve pazarlama için ürününüzü müşterinize layık olan en güzel ambalajda sunabilirsiniz. Ucuz fiyat, kaliteye uygun fiyat garantisi veriyoruz, dürüst ve güvenilir kimliğimizle sektörün en önde gelen mağazaları ve markalarıyla çalışmaya devam ediyoruz.

Kağıt çantada hangi sap tipleri kullanılır?

Klasik olarak karton çanta için kullanılan sap çeşitleri; Saten kurdele, Pamuklu iplik, PP iplik sap, Jüt iplik, Keten iplik ve Deri sap olarak sıralanıyor.. Tüm bu sap çeşitlerine ilave karton çanta saplarında çok farklı malzemeler de kullanabiliriz.

Kağıt poşet baskı sistemi nedir?

Kağıt poşet basımın Flekso baskı sistemleriyle ve klişe kullanarak gerçekleştiriyoruz. Kağıt çanta basımı sırasında ofset baskılara nazaran daha iri bir tram kullanarak gerçekleştiriyoruz.

Avrupa bölgesi için üretilecek kağıt çantalar için FSC sertifikası var mı?

Kağıt çanta üretimlerinde FSC sertifikalı kağıtlar kullanıyoruz.

Kağıt Çanta üretim ve teslim süresi nedir?

Üretim süremiz 3 ve 5 hafta aralığında kağıt çanta üretimlerini teslim ediyoruz.

Kağıt poşetlerdeki kağıtların dönüşüm oranı nedir?

Kağıtlarımızın tamamı 100% oranında dönüştürülebilir kağıtlardır. Kağıt poşet üretiminde dönüştürülmüş ve dönüşebilen kağıtlar kullanıyoruz.

Screen Shot 2021-07-08 at 04.16.18
Screen Shot 2021-07-08 at 04.16.52
Screen Shot 2021-07-08 at 04.17.04

Fikir ve üretimin birleştiği nokta...

Screen Shot 2021-07-08 at 04.17.14
Screen Shot 2021-07-08 at 04.16.30
Screen Shot 2021-07-08 at 04.16.39

KAĞ
IT

ÇAN
TA

Screen Shot 2021-07-08 at 04.08.11
Screen Shot 2021-07-08 at 04.06.05